Garantili Cep | Türkiye'nin İlk Cep Telefonu Yenileme Merkezi

Kargo ücretsiz!

Ücretsiz Fiyat Teklifi

12 Taksit Ödeme Fırsatı

24 Saatte Kargoda

Adresten Teslim

Garanti ve İade Şartları

www.garantili.com.tr adresimizden yapılan tüm online alışverişler için, yasal olarak teslimat sonrası 14 gün için geçerli olan ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ bulunmaktadır.

Yetkili satıcılarımız üzerinden satın aldığınız ürünler için satıcıların kendi politikaları nedeniyle yetkili satıcılar ile iletişim kurmalısınız.

Cayma hakkı kapsamında iade ya da değişim talep edilen ürünlerin kullanılabilirliği yada yeniden satılabilirliği bozulmamış olmalıdır.

İade taleplerinizi telefon ya da e-mail yoluyla firmamıza ilettikten sonra, ürünleri faturası ile birlikte fatura adresine MNG kargo anlaşmalı kargo kodu ile kargolamanız gerekmektedir. Alıcı'ya teslim edilen ürün/ürünlerin Satıcı’ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının Satıcı’ya iadesi gerekir. Alıcı cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimi Satıcı’ya yönelttiği tarihten itibaren on gün içinde Ürünü/ürünleri Satıcı’ya  ya da yetkilendirmiş olduğu kişiye geri göndermelidir. 

Satıcı üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, Ürünün/Ürünlerin işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde/mutat dışı kullanılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün Alıcı’ya teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi halinde ürünü iade almama ve bedelini iade etmeme hakkına sahiptir. Satıcı’nın bu durumda Ürünleri teslim alması tazmin ve sair haklarından vazgeçmesi olarak anlaşılamaz. Değer azalması veya iadenin imkânsızlaşması Alıcı’nın kusurundan kaynaklanıyorsa Satıcı’nın Ürünlerin değerinin veya değerindeki azalmanın Alıcı tarafından tazmin edilmesini talep etme hakkı saklıdır.

İade işlemleri eğer kredi kartı ile yapıldıysa eft ya da havale olarak değil, bankalar pos merkezinden yapılmaktadır. Bu işlemin süresi bankalar arası pos merkezindeki işlem yoğunluğuna ve yapılan provizyon anlaşmalarına göre değişebilmektedir. Sizden gelen iade taleplerini Garantili Teknoloji aynı gün işleme almaktadır. Olası gecikmelerle karşılaşırsanız müşteri hizmetlerimizden referans numarasını alıp pos merkezlerinden sorgulatabilirsiniz.

Önemli: Firmamız, ürün ödemelerinizi bankadan, hesap kesim tarihinden 7 gün sonra almaktadır. Buna karşılık iade işlemleriniz otomatik olarak banka arayüzüne girilip, ödemeniz hesabımıza daha düşmeden çok önce siz değerli müşterilerimize iade edilmektedir. Bizim için her biri çok önemli olan siz müşterilerimizin, bizi tercih ederek ödediği fakat çesitli sebeplerle iade etmek istediği ürün bedelleri, hiçbir şart altında firmamız tarafından dokunulmadan/kullanılmadan sahiplerine geri ödenmektedir.

Sepetinde ürünler var!

Alışverişe devam etmek için tıkla.

Siparişi Tamamla